Стаття 30. Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
1. Заклади освіти формують відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднюють таку інформацію. Доступ до такої інформації осіб з порушенням зору може забезпечуватися в різних формах та з урахуванням можливостей закладу освіти.
2. Заклади освіти, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності, зобов’язані забезпечувати на своїх веб-сайтах (у разі їх відсутності - на веб-сайтах своїх засновників) відкритий доступ до такої інформації та документів:
3. Заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.
4. Інформація та документи, передбачені частинами другою і третьою цієї статті, якщо вони не віднесені до категорії інформації з обмеженим доступом, розміщуються для відкритого доступу не пізніше ніж через десять робочих днів з дня їх затвердження чи внесення змін до них, якщо інше не визначено законом.
5. Перелік додаткової інформації, обов’язкової для оприлюднення закладами освіти, може визначатися спеціальними законами.
Відповідно до Положення про сектор освіти Кобеляцької РДА, затвердженого розпорядженням Кобеляцької районної державної адміністрації № 28 від 04.02.2013 р. Придніпрянська загальноосвітня школа є структурною одиницею сектору освіти Кобеляцької РДА.
Відповідно до акту прийнятої будівлі школи від 22.12.1965 року №265, школа розрахована на 560 учнів. Фактична кількість учнів, яка навчається в школі - 103.
Навчання у закладі здійснюється українською мовою.
Вакантні посади у закладі відсутні.
Навчання у закладі не передбачає забезпечення учасників освітнього процесу гуртожитком чи іншими місцями для проживання.
Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів
до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти
Наказ МОН №367 від 16.04.2018 року
Умови прийому заяв до 1-ого класу у 2024 році
Прийом заяв до 1-ого класу: з 01 травня по 31 травня 2024 року.
Зарахування учнів до 1 класу проходитиме без проведення конкурсу та перевірки знань і компетентності дитини.
Подавати документи можна особисто або у вигляді сканкопій без електронного цифрового підпису на електронну пошту закладу освіти rad100@meta.ua :
Прогнозована кількість 1-х класів – один.
Документи, які необхідні для переводу з іншої школи:
Право на доступну освіту зазначеної категорії дітей реалізується за бажанням батьків шляхом організації індивідуальної форми навчання.
Заклад освіти за потреби створює інклюзивні класи для навчання осіб з особливими освітніми потребами відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей (стаття 20 Закону України «Про освіту»).
Практичне впровадження інклюзивного середовища базується на принципах універсального дизайну та розумного пристосування.
Зокрема шкільний освітній процес відповідає широкому спектру індивідуальних можливостей здобувачів освіти; забезпечує гнучку методику навчання, викладання та подання матеріалу.
Навчальні матеріали прості та чіткі у використанні незалежно від навичок та досвіду здобувачів освіти.
Забезпечується легкий доступ до інформаційно-комунікативних технологій.
Дизайн школи в основному враховує наявність необхідного розміру і простору при підході, під’їзді та різноманітних маніпуляціях, з огляду на антропометричні характеристики, стан та мобільність користувача.
Наявність необхідного розміру і простору:
- доступні навчальні місця для здобувачів освіти, у тому числі з прилеглим простором для асистентів вчителів;
- меблі, фурнітура та обладнання, що підтримують широкий спектр навчання та навчальних методик;
- можливість регулювання середовища (наприклад, освітлення) для різноманітних потреб здобувачів освіти
у навчанні та інше.
Заклад освіти має:
1. Затишні, ошатні класні кімнати на першому поверсі.
2. Внутрішні туалети на першому поверсі.
3. Роздягальня в класній кімнаті.
4. Шкільна їдальня на першому поверсі.
5. При вході до школи розташовано пандус для колісних крісел.
6. Освітній процес у разі потреби забезпечується навчальною, методичною та науковою літературою на паперових та електронних носіях завдяки фондам шкільної бібліотеки.
7. Для якісного соціально-психологічного та психолого-медико-педагогічного супроводу дітей з особливими потребами, батьків та педагогів у штаті є посади практичного психолога.
8. Східці виділені контрастними смугами (яскраво-жовті).
За потреби, зв'яжіться з нами, відправивши форму:
You can do it, too! Sign up for free now at https://www.jimdo.com